Často kladené otázky

Kde se škola nachází?

Creative sídlí ve Zlíně na místě bývalých filmových ateliérů. Kromě skvělé atmosféry to s sebou přináší velké prostory o ploše 2800 m2. Najdeš tady taky 5 počítačových učeben, 2 ateliéry, kinosál, studovnu, tělocvičnu a od roku 2023 vlastní jídelnu. Svůj volný čas si užiješ díky stolu na stolní tenis, billiard nebo stolní fotbálek.

Kde budu jíst?

V roce 2023 jsme otevřeli vlastní jídelnu! Díky tomu si každý přijde na to své a o hladu rozhodně nezůstaneš. Svůj oběd si totiž vybíráš ze tří jídel i s polévkou. Navíc je vždy minimálně jedna z možností vegetariánská.

Kde budu bydlet?

Nezáleží na tom, jestli jsi ze Zlína, Brna nebo Aše. Žáci ze vzdálenějších míst mají možnost ubytování v Domově mládeže Střední průmyslové školy polytechnické v centru města Zlína. Plně splňuje dnešní standardy ubytování, včetně stravování a nabízí široké zázemí pro využití volného času. Vzdálenost od školy je asi 12 minut městskou hromadnou dopravou.

Více o jednotlivých možnostech ubytování najdeš tady:

Můžu si u vás udělat i jazykový certifikát?

Jasně, žádný problém! Jsme partnerskou školou a dlouhodobě spolupracujeme s autorizovaným zkouškovým centrem Lingua Centrum. Díky tomu můžeš projít zkouškou B2 first (dřív známou jako FCE).

Co dalšího tě může zajímat?

Co všechno u vás můžu studovat?

Film, design nebo vývoj webů a aplikací. Projdi si stránku Zaměření a předměty.

Jak se k vám můžu přihlásit?

Podrobný návod jsme ti sepsali na stránce Jak vyplnit přihlášku. A hlavně si pohlídej deadline podání přihlášky. Bývá každý rok už koncem listopadu. Pro jistotu jsme dali dohromady i všechny důležité Termíny.


Jak se to má se školným?

Všechny informace jsou uvedeny v záložce Školné.