Proč studovat na Creativu

Už na střední se naučíš to, co si mnozí neodnesou ani z výšky

Jsme soukromá střední škola, a proto můžeme reagovat na to, co se okolo nás děje. Sledujeme, jak se vyvíjí jednotlivé obory, a vylepšujeme vzdělávací plány podle potřeb trhu. Znalosti a zkušenosti z reálného světa ti předají učitelé, kteří jsou odborníky z praxe. Navíc to, co se naučíš v teorii, si vyzkoušíš i v praxi při klauzurních pracích nebo projektových dnech. U ničeho se navíc nemusíš omezovat technikou. Na vše máme profesionální vybavení.

IMG 4010

Staráme se o to, aby ses posouval*a dál

Od prváku budeš mít k ruce svého tutora, který tě podpoří ve tvém osobnostním i profesním rozvoji. Víc k tutoringu najdeš v sekci Představení školy. Pak taky máme externího psychologa, který ti pomůže se rozvíjet i v náročných životních situacích. Dostaneš se na praxi snů, exkurzi i brigádu, protože spolupracujeme s těmi nejlepšími firmami i odborníky.

Budeš se tu cítit dobře

Ještě před prvním školním dnem dostaneš video, které ti vysvětlí, jak všechno na Creativu funguje, a první kamarády si vytvoříš na adapťáku na začátku září. Je pro nás důležité, aby ti u nás bylo hezky. Taky proto si zakládáme na tom, že jsme škola bez diskriminace a šikany. Prostředí filmových ateliérů má navíc své osobité kouzlo. To doplňuje náš vlastní kinosál (kde pravidelně promítá Filmový klub), ateliéry a najdeš tu i stůl na stolní tenis a fotbálek. Prostě skvělé zázemí pro výuku i odpočinek.

Život po střední tě nemusí stresovat

Všechna tři zaměření se stále rozvíjí, a proto o uplatnění v praxi nemusíš mít starost. Svou vysněnou práci najdeš jak v Česku, tak po celém světě. Otevřené dveře budeš mít i na výšku. Spolupracujeme s Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně, Masarykovou univerzitou v Brně, Filmovou a televizní fakultou Akademie múzických umění v Praze a Vysokou školou múzických umění v Bratislavě. Pořádáme workshopy s pedagogy z těchto škol a studenti jsou připravováni přímo pro konkrétní studijní obory.