20. zář 2023

Jsme líheň interiérových návrhářů

Škola koncem loňského školního roku vyhlásila soutěž o nejlepší návrh na výzdobu školní jídelny. Hlasovat bylo možné jak v systému EduPage, tak na sociálních sítích. Zaslaných nápadů bylo celkem šest a tady je pořadí:

1. místo: návrh č. 5 - Dan Janečka
2. místo: návrh č. 1 - Alan Galas
3. místo: návrh č. 2 - Ria Cardová
4. místo: návrh č. 6 - Andrea Plánková
5. místo: návrh č. 4 - Aneta Pálková
6. místo: návrh č. 3 - Šimon Čepický a Dominik Krupař

4. zář 2023

Začátek nového školního roku 23/24

Prázdniny utekly jako voda a chodby Creative Hill už zase konečně ožily.

Vítáme všechny naše nové prváky, kteří se momentálně poznávají na adaptačním pobytu a přejeme jim mnoho úspěchů ve studiu na CHC. Společně s nimi vítáme i nové pedagogy.

Na organizaci školního roku 2023/2024 se už teď můžete podívat v v sekci "Studium".

Všem studentům přejeme nejen mnoho úspěšných výsledků, ale i spoustu krásných vzpomínek, které si s sebou snad ponesete navždy.

4. srp 2023

Maturanti přebrali slavnostní vysvědčení

12. čvc 2023

Výročí jsme oslavili ve stylu

Máme za sebou 10. výročí Cretive Hill College.

Ráno začalo bazárkem studentů, kde vybírali peníze na pomoc pro organizaci Mary's Meals. Hlavním ranním programem bylo i sbírání razítek na stanovištích, se kterými jsme soutěžili o různé ceny. Stačilo přispět uměním na graffiti zeď, zúčastnit se CHC kvízu a zahrát si PC hru.

Odpolední program odstartoval hrou, kde mezi sebou v různých úkolech soutěžili studenti, učitelé a absolventi. První příčku obsadili naši studenti, kteří získali nejvíce bodů. V Ateliéru Karla Zemana jsme pak už jen obdivovali proslov paní ředitelky, výborný dort a dále už jen slavili tak, jak se patří.

Děkujeme nejen těm, kteří se podíleli na organizaci této akce, ale i těm, kteří přišli slavit s námi. Tak na dalších deset!

13. čvn 2023

Program na 10. let výročí CHC

Přijďte s námi oslavit 10. výročí Creative Hill College už zítra 14.6 od 9:00 hodin!

6. čvn 2023

Filmový půlmaraton MONET+

I letos jsme se zúčastnili Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín, kde soutěžili naši pedagogové i studenti. S úsměvem na tváři si tak zpestřili červnovou neděli.

Gratulujeme Markovi Raškovi v půlmaratonu, který v kategorii muži do dvaceti let doběhl na 3. místo s časem 1:26. V tandemu obdrželi 2. místo Men in run (Mgr. Josef Kováčik a Ing. Michal Kmiť). Náš tým běžců z Creative Hill College byl nejpočetnější mezi školami a možná i mezi všemi týmy, což považujeme za velký úspěch.

Tak příští rok znovu na značkách!

31. kvě 2023

Nakoukněte do Gradientu

Vyšlo další číslo školního časopisu Gradient a opět je plné zajímavého čtení. Tak se mrkněte!

30. kvě 2023

Soutěž Majáles art Brno!

Zúčastnili jsme se soutěže Majáles art Brno! Úkolem bylo vybrat si jednoho z vystupujících a vytvořit koláž. Vybrané práce se poté promítaly na velkoplošných obrazovkách a byly vytištěny na plakátech, díky čemuž měli výherci možnost prezentovat svou práci velkému počtu diváků.

Velká gratulace patří Natce Majdlochové, Maxi Kvapilovi, Ize Bečkové, Dominiku Krupařovi, Klárce Nedbalové a Zuzce Bednaříkové

30. kvě 2023

Beseda s investigativním novinářem

V druhé polovině května měli studenti prvního ročníku možnost zhlédnout dokument Kuciak a besedovat s investigativním novinářem Alešem Fuksou a Adélou Knapovou.

24. kvě 2023

10 let CHC!

Wow! Už je to 10 let od založení naší Creative Hill College Zlín!

Přijďte s námi oslavit dekádu a setkat se svými spolužáky, učiteli či kolegy už 14. června 2023.

Program začne v 9:00 turnajem v hraní her našich absolventů a bazarem pro Mary's meals. Připraven bude také kvíz a graffiti v přilehlém lesíku.
Odpoledne ve 15:00 se můžete těšit na divadelní představení, slideshow a vystoupení kapel.

Hlavním středobodem programu bude slavnostní zakrojení v 16:15 v ateliéru ZEMAN.

Těšíme se na Vás!


25. dub 2023

Beseda s Urzou

Minulé úterý proběhla v rámci filmového klubu beseda s Urzou na témata vzdělávání, anarchokapitalismus, volnotržní hospodářství, princip neagrese a další.

Moc děkujeme a těšíme se na další besedu!