22. dub 2021

Zahájení praktické výuky

Od 26. 4. 2021 je povolena praktická výuka žáků středních škol a někteří naši žáci se díky tomu vrátí do školy. Bližší informace k provozu škol najdete v příloze.

14. dub 2021

Třídní schůzky

Vážení rodiče, v úterý 20. dubna 2021 se budou konat třídní schůzky on-line. Od 16 hod. proběhne setkání s třídními učiteli, poté můžete do 18 hod. navštívit jednotlivé učitele k osobním konzultacím. Podrobné informace obdržíte přes školní systém Edupage. Těšíme se na Vaši účast.

16. bře 2021

Projektový trojden

V rámci zpestření distanční výuky se rozhodla škola uspořádat Projektový trojden. Tato akce trvala tři dny - od 17. 3. do 19. 3. Žáci si mohli vybrat z 10 různě tematicky zaměřených projektů, na kterých on-line spolupracovali se spolužáky ze všech zaměření a ročníků. Projekt byl velmi úspěšný, žáci i učitelé si ho užili. Výsledky jsou vidět v naší galerii.

16. bře 2021

Poraž učitele!

Od 22. února soupeřili učitelé a žáci v soutěži Poraž učitele! Tato aktivita měla za cíl nabourat stereotyp dnů žáků i učitelů v současné situaci. A už tady máme výsledky a gratulujeme žákům 2. C k vítězství! A ostatní, kteří nevyhráli, se určitě alespoň dobře pobavili.

18. pro 2020

Balíček pro Naději

Společně jsme ve škole přemýšleli, jakým způsobem bychom mohli alespoň trochu pomoci těm, kteří se nyní nacházejí v náročné životní nebo pracovní situaci.
Rozhodli jsme se, že podpoříme zaměstnance, kteří se dlouhodobě v nelehkých podmínkách starají o naše seniory. Vzhledem k velké časové, fyzické a psychické náročnosti každodenní péče o klienty jsou často na konci svých sil. Proto jsme ve škole vyhlásili sbírku "Balíček pro zaměstnance Naděje - domova pro seniory". Naši učitelé, žáci i jejich rodiče se ke sbírce připojili. Věříme, že alespoň malá svačina během dlouhé směny pomůže zaměstnancům Naděje načerpat nové síly, a přejeme jim, aby oni i jejich klienti prožili ve zdraví nadcházející vánoční čas a měli hodně sil do další práce.

19. lis 2020

Výsledky soutěže Vytvoř hru a vyhraj!

Tak už je to tady! Soutěž Vytvoř hru a vyhraj! zná své vítěze:
1. Erik Fismol – Lights up
2. Max Čuda – Kapík
3. Vít Schneider – Prehistorik

3. lis 2020

Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří on-line se uskutečnily v pátek 6. 11. a v sobotu 7. 11. 2020.

Pokud jste se jich ale nestihli zúčastnit, najdete na našich stránkách mimo jiné i videoprohlídku školy, prezentaci ředitelky školy (Představení školy), vzkazy našich absolventů zájemcům o studium (Mediální tvorba, Multimédia a digitální design, Vývoj počítačových her a multimediálních aplikací). V případě jakýchkoliv dotazů ohledně studia nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Vše si můžete prohlédnout i zde: discord.gg/7JE7vQE

2. lis 2020

Velký úspěch v mezinárodní soutěži

Model Young Package je mezinárodní soutěž v obalovém designu, kterou založil v roce 1996 jeden z největších evropských výrobců obalů – společnost Model Obaly a. s.
Přestože globální pandemie účastníkům značně ztěžovala podmínky pro výrobu prototypů a limitovala možnosti odeslání jejich prací, sešly se letos v soutěži na dvě stovky návrhů z desítek zemí světa.
Studentka 4. ročníku naší školy Lucie Trojanová ráda cestuje, ale potýká se s problémem, jak sbalit všechny nejpotřebnější věci rychle a úsporně. Tento svůj problém využila a vytvořila cestovní box z papíru s miniaturami nejnutnějších kosmetických přípravků, který by však také mohl sloužit pro představení nových produktů kosmetických značek. Porota ocenila, že jednoduchý obal ladí s jemnou grafikou, je funkční a rozehrává s papírem hru, a přidělila Lucii 3. místo v kategorii Střední školy. Lucku předčili už jen dva soutěžící z Jižní Korey.
Tento úspěch nás velmi těší a Lucii gratulujeme!

26. říj 2020

Batůžkový projekt

Ve snaze podpořit Batůžkový projekt, do kterého je dnes skrze hnutí Mary's Meals zapojeno množství základních škol v České republice, vymyslela jedna z našich učitelek krátký příběh a jeden z našich studentů jej ilustroval. Vznikl tak malý dárek pro všechny děti, které se Batůžkového projektu zúčastní. A o co vlastně jde? V rámci projektu děti přinesou do školy svůj již odložený školní batoh a postupně do něj podle seznamu přidávají různé pomůcky. Každý přinese, co má nebo co koupí. Takto škola vybere třeba několik desítek batůžků, které pak putují do nejchudších zemí a slouží tamním dětem ve školách.

2. říj 2020

Distanční výuka

Nařízení mimořádného opatření Krajské hygienické stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně č. 9/2020