7. úno 2023

Nejlepší logo v republice je od Elišky Baranové!

Studentka druhého ročníku Eliška Baranová strčila do kapsy všechny své soupeře a vyhrála 1. místo v soutěži JA Czech Top Logo. Moc gratulujeme!

26. led 2023

Nový vývojářský talent zachycen!

Už druhý ročník naší programátorské soutěže pro žáky 7.-9. tříd máme za sebou! Jejím cílem je motivovat žáky k vytvoření počítačové/mobilní hry a získat tak příležitost proniknout hlouběji do tajů programování. Na podzim vyhlášené kolo soutěže dnes zná své vítěze. Společným tématem byla adaptace deskové hry. Děkujeme všem, kteří se zapojili a gratulujeme výherců!

17. led 2023

Třídní v tréninku

Od září až do prosince se naši 4 pedagogové účastnili Tréninku pro třídní učitele pořádaném společností MADIO z.s. ve Zlíně. Během celkem 10 dní se spolu s dalšími učiteli vzdělávali v tématech péče o třídní kolektiv, nastolení a udržování zdravých vztahů, dostali tipy do třídnických hodin a na různé aktivity včetně postupu a řešení případné intervence. Odměnou nám budiž šťastné a funkční kolektivy, které se těší do školy!

11. led 2023

Zlatý Karel za nejlepší klauzury

Letos během zimních klauzur mohli studenti poprvé získat za nejlepší reportáž ocenění v podobě „zlaté sošky“ jménem Karel. Porotou byli jak učitelé, tak studenti. A Karla získal student Ruadhán Ó´Súilleabháin za svou fiktivní reportáž s názvem Hody hody. Gratulujeme a jsme zvědaví, kdo získá Karla o letních klauzurách.

1. led 2023

Šťastný a kreativní rok 2023!

Šťastný a kreativní rok 2023 vám přeje Creative Hill College!

Za vytvoření PF děkujeme naší druhačce z mediální tvorby Elen Gašparové.

16. pro 2022

Grafici opět bodují

Vybraní grafici se i letos účastnili Komiksové soutěže ADRA o nejlepší
komiks na téma Cíle udržitelného rozvoje. Lena Navrátilová obsadila
první místo v kategorii Bezpečný svět a Markéta Pavková, která zpracovávala motiv Odpovědný rozvoj, se umístila třetí. Gratulujeme!

18. lis 2022

Aplikace hotová za 24 hodin

Naprogramovat aplikaci za 24 hodin? O tom byl Hackathon pro naše vývojáře. Společně se zlínskou firmou B2A, která vyvíjí aplikace pro iOS, jsme uspořádali pro naše studenty soutěž v programování.

Jak by vypadala aplikace, která by usnadnila podnikání nebo život Tomášovi Baťovi? Na celé zpracování tohoto zadání měli naši studenti jen 24 hodin. Baťův tinder, skladová aplikace nebo předpohovorová cvičebnice všech schopností, které museli mít Baťovi zaměstnanci – to jsou jen některé z aplikací a her, které vypracovalo celkem 5 soutěžních týmu.

Díky všem, co se do toho pustili a gratulujeme vítězné trojici Metoděj Janota, Tobiáš Ondra a Vojtěch Sedláček!

16. lis 2022

778 lidí prošlo naší školou!

Díky vám všem, kteří jste se přišli podívat ve Dnech otevřených dveří na to, jak může vypadat střední škola a studium filmu, grafiky nebo vývoje webů a aplikací. Už se těšíme na všechny, se kterýma se potkáme u přijímaček!

8. lis 2022

Remake legendární hry v rukou Jakuba Hutěčky

Jakub je student maturitního ročníku zaměření vývoje počítačových her a multimediálních aplikací. Právě v rámci svého maturitního projektu přetváří úspěšnou českou hru Vietkong z roku 2003. Prostředí výcvikových táborů zpracovává v herním enginu Unity a zaměřuje se primárně na funkčnost hry.

Samotné dokončení ho teprve čeká v následujících měsících. Už v této fázi si ale jeho práce všimla česká herní komunita, a my tak společně s ní očekáváme, kam dál se tenhle projekt vyvine.

Více si můžete přečíst například na https://hrej.cz/article/cesky-stredoskolak-k-maturite-vyviji-remake-vycvikovych-taboru-legendarniho-vietcongu nebo se podívat na reportáž CNN Prima Gaming https://cnn.iprima.cz/porady/c...

1. lis 2022

Vytvoř hru a vyhraj!

Vytvoř hru a vyhraj poukázky na Steam a Alzu v hodnotě až 2500 Kč!

Deadline: 30. 11. 2022

Téma: Adaptace deskové hry

Vyber si svou oblíbenou deskovku a naprogramuj její digitální verzi. Použít na to můžeš jakýkoli program chceš. Hodnotit budeme hratelnost, vizuální stránku, počet levelů, originalitu, využitou technologii a obtížnost.

Výslednou hru pak nahraj přes formulář na tomto odkazu.

Soutěž je otevřená pro všechny od 7. do 9. třídy!

26. říj 2022

Dny otevřených dveří na Creative Hill College

11. a 12. listopadu 2022 proběhly v naší škole dny otevřených dveří.

Zájem o školu byl opravdu velký, přišlo téměř 800 návštěvníků.
Děkujeme všem, kteří přišli, a těšíme se na viděnou s dalšími zájemci za rok!