Přípravné kurzy

IMG 1817

Creative Hill College připravuje pravidelně přípravné kurzy k talentovým zkouškám. Kurz pro školní rok 2022/2023 se uskuteční v sobotu 20. 11. 2021.

Začátek kurzů bude v 8.30 hod. Škola bude otevřená až od 8.00 hod., kdy začne prezentace účastníků. Pro rodiče nemáme prostory k čekání. Stravu a pitný režim si řeší každý účastník sám.

Všichni zájemci musí vyplnit formulář k přihlášení! - Prosíme, už neposílejte přihlášky! Pokud máte zájem ještě se kurzu zúčastnit, kontaktujte nás telefonicky (od 7.15 do 15.15. hod.)!

Více informací včetně programu konaného kurzu najdete ve složkách pro jednotlivá zaměření (nad formulářem k přihlášení).

Cena kurzu je 650 Kč. Platba musí být uhrazena na účet školy č. 7798397001/5500 nejpozději 16. 11. 2021. Do poznámky při platbě napište prosím jméno přihlášeného uchazeče.

Podmínkou pro konání kurzu je minimální počet 5 přihlášených pro každé zaměření.

Pokud jste odeslali přihlášku, kurz zaplatili, ale kvůli nemoci nebo karanténě se Vaše dítě nemůže kurzu zúčastnit, napište mi prosím e-mail (info@creativehill.cz).

Objevilo se nám na účtu několik plateb, ke kterým ale nemáme přihlášku. Pokud jste ode mě nedostali mail, kde je uvedeno, že "podmínka minimálně 5 přihlášených účastníků je už splněna", určitě se mi ozvěte! Děkuji.

Kurz se uskuteční s osobní účastí zájemců (NE on-line). Od přihlášených nebudeme vyžadovat potvrzení o bezinfekčnosti (negativní test), ale přítomní uchazeči budou muset mít po celou dobu kurzu nasazený respirátor.