Přípravné kurzy

IMG 1817

Creative Hill College připravuje pravidelně přípravné kurzy k talentovým zkouškám. Kurz pro školní rok 2023/2024 se uskuteční v sobotu 26. 11. 2022.

Začátek kurzu bude v 8.30 hod. Škola bude otevřená až od 8.00 hod., kdy začne prezence účastníků. V 9 hod. se škola zavře a nebude možné se dostat dovnitř. Pokud byste se neplánovaně opozdili, volejte na číslo uvedené níže.

Všem rodičům uchazečů přihlášených k přípravnému kurzu jsme posílali ve středu 23. 11. e-mail potvrzující obdržení přihlášek a plateb. Pokud jste tento e-mail neobdrželi, pravděpodobně jsme nedostali přihlášku Vašeho dítěte nebo se nám zpráva vrátila jako nedoručená kvůli Vaší neplatné adrese. V tom případě nás prosím kontaktujte co nejdříve telefonicky (725 878 303).

Zároveň Vás chceme upozornit, že komunikace, která vede ke škole, je v opravě. Pokud pojedete autem, dostanete se po značené objízdné trase až na parkoviště před areálem Filmových ateliérů, kde můžete bez problémů zaparkovat. Neparkujte prosím v areálu FA. Autobusy MHD číslo 32X končí na zastávce Lesní hřbitov, odkud musíte dojít ke škole pěšky.

Stravu a pitný režim si řeší každý účastník sám.
Pro rodiče nemáme prostory k čekání.

Všichni zájemci musí vyplnit formulář k přihlášení! Neposílejte platbu, pokud nevyplníte přihlášku na této straně dole.

Více informací včetně programu konaného kurzu najdete ve složkách pro jednotlivá zaměření (nad formulářem k přihlášení).

Cena kurzu je 700 Kč. Platba musí být uhrazena na účet školy č. 7798397001/5500 nejpozději 21. 11. 2022. Do poznámky při platbě napište prosím jméno přihlášeného uchazeče.

Podmínkou pro konání kurzu je minimální počet 5 přihlášených pro každé zaměření. - Podmínka už je v tuto chvíli splněna.