Německá soutěž
Visionen für die Zukunft

Studenti naší školy vyhráli regionální soutěž nápadů na filmové projekty s tematikou životního prostředí, kterou vyhlásil začátkem tohoto roku německý Goethe-Institut v Praze.Julie Minichová, Stanislav Palát a Leon Holub předložili v polovině dubna odborné porotě své nápady a vyhráli účast na filmovém semináři vedeném profesionály z oboru.

Studenti naší školy vyhráli regionální soutěž nápadů na filmové projekty s tematikou životního prostředí, kterou vyhlásil začátkem tohoto roku německý Goethe-Institut v Praze.Julie Minichová, Stanislav Palát a Leon Holub předložili v polovině dubna odborné porotě své nápady a vyhráli účast na filmovém semináři vedeném profesionály z oboru.V rámci týdenního workshopu, který se bude konat od 17. do 21. června 2019 v Praze, budou jejich nápady zfilmovány pod vedením profesionálních filmařů a filmařek a na konci týdne se uskuteční promítání těchto filmů. Soutěž probíhá i v Estonsku, Lotyšsku a na Slovensku. Studenti budou mít příležitost udržovat prostřednictvím sociálních sítí kontakty s vítěznými týmy z ostatních zúčastněných zemí a komunikovat s nimi o projektech.